Chrissy Teigen jest w ciąży

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Chrissy Teigen (c) Instagram © Bang Showbiz Chrissy Teigen (c) Instagram

Chrissy Teigen jest w ciąży

Gwiazda programu “Lip Sync Battle” potwierdziła, że ona i jej mąż John Legend, którzy są już rodzicami Luny (4 l.) i dwuletniego syna Milesa, spodziewają się trzeciego dziecka. Po publikacji teledysku do nowego singla Johna pt. “Wild” pojawiły się spekulacje na temat tego, że Chrissy spodziewa się kolejnego dziecka.

W teledysku widzimy dzieci pary. Klip kończy się ujęciem Chrissy trzymającej się za brzuch w objęciach swojego męża.

Gdy 41-letni John opublikował teledysk na YouTubie, zaznaczył, że teledyski, w których pojawiła się jego żona, ukazują w chronologiczny sposób, jak powiększała się ich rodzina.

Powiedział: “Teledysk do ‘All of Me’ opowiada o małżeństwie, nie mieliśmy jeszcze wtedy dzieci. W klipie do ‘Love Me Now’ pojawiła się Luna, a w tym Miles.”

“Ukazują one w sposób chronologiczny, jak powiększała się nasza rodzina i przedstawiają naszą drogę. Cieszymy się, że ten teledysk jest kolejnym rozdziałem.”

Po tym, jak teledysk wywołał burzę spekulacji, Chrissy potwierdziła na Instagramie, że jest w ciąży.

Zamieściła zdjęcie w legginsach, na którym widać jej ciążowy brzuszek i napisała: “Patrzcie, będzie trzecie dziecko. O mój Boże.”

Zarówno Luna, jak i Miles przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. 31-letnia modelka przyznała, że gdy była w ciąży z drugim dzieckiem, już wtedy planowała, że ponownie podda się procedurze w przyszłości.

Powiedziała: “Chcę zebrać jak najwięcej zarodków. Nie chcę tego powtarzać przez resztę mojego życia.”

“Fajnie było mieć piękne, idealne zarodki i jeszcze spróbować w przyszłości.”

John opowiedział o tym, jak jego związek z Chrissy, która cierpiała na depresję poporodową po narodzinach Luny, “wzmocnił się” odkąd mają dzieci.

Powiedział: “Bycie rodzicem pogłębia miłość do partnera, ponieważ widzisz go w innym świetle, przechodząc przez różne problemy – w naszym przypadku problem związany z zajściem w ciążę.”

“Potem Chrissy miała depresję poporodową. Widzisz wtedy różne strony swojego partnera, ale jeśli przejdziecie przez to i odrobicie tę lekcję, to wyjdziecie z tego lepsi. To pogłębia i wzmacnia związek.”

Zostaw komentarz