Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger są przeszczęśliwi po narodzinach ich pierwszego wspólnego dziecka

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt © Bang Showbiz Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger są przeszczęśliwi po narodzinach ich pierwszego wspólnego dziecka

Para w tym miesiącu powitała na świecie córkę Lylę Marie. Osoby z otoczenia pary wyznały, że Chris i Katherine cieszą się, że mogą teraz spędzać razem czas jako rodzina. Chris, który ma już siedmioletniego syna Jacka razem z byłą żoną Anną Faris, pochwalił swoją żonę za to, że macierzyństwo przychodzi jej w sposób naturalny.

W rozmowie z magazynem “Us Weekly” źródło podało: “Katherine radzi sobie świetnie i dochodzi do siebie. Jest wdzięczna za to, że została mamą – od zawsze tego pragnęła.”

“Cieszą się, że mogą spędzać czas jako rodzina. Chris powiedział, że macierzyństwo przychodzi Katherine w sposób naturalny i świetnie sobie radzi, odkąd wróciła z córką do domu!”

Chris (41 l.) i 30-letnia Katherine, którzy wzięli ślub w czerwcu 2019 roku, w tym tygodniu potwierdzili narodziny ich córki, zaledwie kilka godzin po tym, jak brat Katherine – Patrick Schwarzenegger – wygadał się na temat porodu.

Na Instagramie Chrisa pojawił się następujący post: “Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tym, że możemy ogłosić narodziny naszej córki Lyli Marii Schwarzenegger Pratt. Jesteśmy przeszczęśliwi. Mama i dziecko mają się świetnie. Czujemy się pobłogosławieni. Buziaki, Katherine i Chris.”

Mówiło się też, że była żona Chrisa – Anna – wysłała świeżo upieczonym rodzicom prezent z najlepszymi życzeniami.

Źródło podało: “Anna pogratulowała im i wysłała prezent. Są w dobrych relacjach. Cieszy się, że Jack został starszym bratem i bardzo ich wspiera.”

Anna (43 l.) wspiera aktora znanego z filmu “Strażnicy Galaktyki” odkąd rozwiedli się w 2018 roku. W zeszłym roku wyznała, że odnoszą się do siebie z szacunkiem.

Powiedziała: “Jesteśmy wobec siebie uprzejmi i szanujemy się. W naszych relacjach jest dużo dobroci i miłości. Trudno jest całkowicie odłączyć się od kogoś, jeśli wcześniej dużo zainwestowałeś w tę relację.”

Zostaw komentarz