Chłopak Agnieszki Włodarczyk… ma ŻONĘ? “7 lat temu wzięliśmy ślub” – mówiła w wywiadzie w 2019 roku partnerka sportowca.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Agnieszka Włodarczyk w końcu promienieje. Aktorka, która w show-biznesie funkcjonuje jako “gwiazda nie mająca szczęścia do mężczyzn”, znalazła miłość. Jej wybrankiem jest sportowiec, Robert Karaś, mistrz i rekordzista świata w triathlonie. Od kilku dni para wypoczywa razem we Włoszech. Na Instagramie celebrytki pojawiają się nowe zdjęcia i regularne relacje z wakacji.

Przystojny i świetnie zbudowany partner Włodarczyk błyskawicznie ściągnął na siebie uwagę mediów. Okazuje się, że sportowiec wywołuje masę emocji nie tylko swoim związkiem z popularną aktorką, ale i swoją przeszłością. Plejada pisze, że Karaś jeszcze w ubiegłym roku był żonaty. Do tej pory do mediów nie dostały się żadne informacje o rozwodzie Roberta.

bCPVeRWv

Blanka Lipińska o swoich związkach. “Byłam głupia!”

Obecny partner Agnieszki Włodarczyk jeszcze w ubiegłym roku był związany z Natalią Ćwik-Karaś. Żona sportowca pojawiała się w mediach społecznościowych triathlonisty, udzielała też wywiadów. W jednym z nich, przeprowadzonym w maju 2019 roku przez magazyn TriathlonLife, partnerka sportowca opowiadała o życiu pod jednym dachem z mistrzem:

Robert lubi mnie rozpieszczać. Wie, co lubię i zawsze tak układa dzień, żeby codziennie wieczorem pójść ze mną i z Judy (nasz pies) na długi spacer, czy po treningu pojechać rowerami na kawę. Wspólne spędzanie czasu jest najlepszą rzeczą. Doceniam to, że będąc w całym tym reżimie treningowym zachowuje równowagę między trenowaniem a życiem rodzinnym – mówiła Natalia Ćwik-Karaś.

Robert i jego żona byli związkiem z długim stażem, poznali się jeszcze w średniej szkole:

bCPVeRWB

Znamy się od dziesięciu lat – mówiła żona Karasia. – Poznaliśmy się, pracując razem na pływalni jako ratownicy. To był czas kiedy Robert kończył z pływaniem w Gdańsku, wrócił do Elbląga i rozpoczął przygodę z triathlonem. W tym czasie zdawał maturę, a ja kończyłam Gdański AWF, więc te nasze drogi spotykały się w Gdańsku i w Elblągu. W końcu zamieszkaliśmy razem i 7 lat temu wzięliśmy ślub – opowiadała partnerka sportowca.

W internecie nie ma żadnych informacji o rozwodzie pary. Sam Robert Karaś poproszony przez nas o komentarz nie chciał mówić o swoim prywatnym życiu. Sprawy nie skomentowała też Agnieszka Włodarczyk.

Najwyraźniej ścieżki małżonków rozeszły się już na dobre, ale para nie chce “przerabiać” tematu publicznie.

bCPVeRWC
bCPVeRWD
bCPVeRWW

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz