Charlize Theron nie spotykała się z nikim od ‘ponad pięciu lat’

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Charlize Theron © Bang Showbiz Charlize Theron

Charlize Theron nie spotykała się z nikim od ‘ponad pięciu lat’

Gwiazda filmu “Mad Max: Na drodze gniewu” wyznała, że była na kilku randkach, ale nie spotykała się z nikim na poważnie od pięciu lat.

W “The Drew Barrymore Show” powiedziała: “Dla ludzi to jest dziwne i trudno jest im to zrozumieć. Byłam na kilku randkach, ale nie spotykałam się z nikim na poważnie od ponad pięciu lat.”

Wcześniej Charlize wyznała, że jest w związku “sama ze sobą”.

Gwiazda filmu “The Old Guard” powiedziała: “Dwa dni temu byłam w samochodzie z moimi córkami i młodsza powiedziała: ‘Potrzebujesz chłopaka!’ Odpowiedziałam: ‘Nie, nie potrzebuję. Teraz czuję się naprawdę dobrze’, a ona na to ‘Wiesz co, mamo? Potrzebujesz chłopaka, potrzebujesz związku!’ Patrzyła na mnie tak, jakby nigdy nie zastanawiała się nad taką możliwością. Była zdezorientowana. Ale wiem, że właśnie tego dnia zdała sobie sprawę z tego, że istnieje inna opcja.”

Gwiazda filmu “Atomic Blonde” wyznała, że nie szuka partnera i skrytykowała społeczeństwo za to, że narzuca innym życie w związkach.

Powiedziała: “Moim zdaniem kobiety świetnie sobie radzą same. Jeśli chodzi o ideę bycia w związku, to społeczeństwo postrzega to jako coś, czego wszyscy potrzebują i chcą, a tak nie jest w moim przypadku. Nie czuję, że coś mnie w życiu omija. Na chwilę obecną nie szukam miłości. Przyjdzie na to czas.”

Zostaw komentarz