Calvin Ayre nagra film potwierdzający, że Craig Wright to Satoshi Nakamoto

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Jeden z najpopularniejszych zwolenników Craiga Wrighta rozpoczął kręcenie filmu dokumentalnego, którego celem jest udowodnienie, że Wright jest rzeczywiście twórcą Bitcoina.

Jednocześnie Wright powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że hodlerzy BTC nie wykorzystują tego aktywa w sposób właściwy, tak jak sobie wyobrażał, i wrócił do „naprawiania wszystkiego”.

Nadchodzący film dotyczący „Twórcy” Bitcoina

Calvin Ayre, założyciel Ayre Group, od dawna wspierał Craiga Wrighta i Bitcoina Satoshi Vision (BitcoinSV). Mimo że wielu zwolenników kryptowalut obala twierdzenie Wrighta, jakoby był on rzeczywiście Satoshi mNakamoto, Ayre jest jednym z niewielu wierzących w tą teorię osób.

W rzeczywistości, Ayre wydaje się być zdeterminowany, aby udowodnić, że twierdzenia Wrighta są prawdziwe i udowodnić to wszystko w filmie dokumentalnym.

W momencie pisania tego artykułu, Ayre nie określił, kiedy film będzie gotowy i będzie można go oglądać. Kilka szczegółów, które ujawnił, to wynajęcie „profesjonalnej ekipy z Londynu” i przekopanie się przez wszystkie informacje związane z niesławnym procesem dr Petera McCormacka, w którym Wright pozwał popularnego podcastera za za zniesławienie.

Wright: Ludzie mnie nienawidzą, bo rujnuję ich mit o Bitcoinie

Wright pojawił się ostatnio w wywiadzie zatytułowanym „Najbardziej znienawidzony człowiek Bitcoina”. Jeden z głównych tematów dyskusji był nieco oczywisty – czy rzeczywiście jest on osobą stojącą za pseudonimem Satoshi Nakamoto.

Zapytany, dlaczego zdecydował się wzburzyć społeczność kryptowalutową, wysuwając to śmiałe twierdzenie, Wright powiedział, że nie było to jego intencją i chciał być po prostu doceniony za bycie twórcą BTC.

Wright mówił także, że wielu członków społeczności wierzy, iż Bitcoin może sprawić, że „rząd przestanie brać twoje pieniądze”. Jednakże, samozwańcy twórca BTC dodał, że:

„Bitcoin nie robi nic takiego. To wszystko tylko mitologia. Więc, ci ludzie nienawidzą mnie za to, że rujnuję ich mit. Oni [członkowie społeczności] stworzyli ten kościół Satoshi. A ja wróciłem i nie jestem tym, czego oni chcą.”

Wright wyraził również swoje zdanie przeciwko HODLerom BTC, którzy trzymają swoje monety i uważają je za potencjalny magazyn wartości, zamiast faktycznie je wydawać, jak mówi biała księga „którą wydał Wright” w 2008 roku. W ten sposób nie wykorzystują idei elektronicznego systemu peer-to-peer i nie pomagają w rozwoju sieci.

Wright zauważył również, że Bitcoin nie może zastąpić banków, ponieważ „nie udziela pożyczek oraz kredytów hipotecznych”. Po wystąpieniu przeciwko większości członków społeczności, powiedział, że nie żałuje stworzenia Bitcoina. Żałuje jednak, że „nie zarządza sprawami od samego początku”. Dlatego wrócił teraz do „naprawiania wszystkiego”.

Źródło:

Zostaw komentarz