Była żona Radosława Majdana pogratulowała mu syna. Co powiedziała?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Sylwia Majdan była pierwszą żoną Radka. Jak zareagowała na wiadomość, że został on ojcem?

10 czerwca Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan powitali na świecie swojego pierwszego, wspólnego syna. Przypominamy, że Małgosia ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa – Tadeusza i Stanisława, który niedawno przez przypadek też zdradził, jaki wózek będzie miał jego młodszy brat. Radosną informacją o przyjściu na świat syna podzielił się Radosław na swoim Instagramie. Dodał urocze zdjęcie z Małgosią i maluszkiem.  

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO – napisał Radosław na Instagramie.

Sylwia Majdan gratuluje Radosławowi syna

Jak można się było domyślać, gratulacjom nie było końca. Pod zdjęciem życzenia umieścili m.in. Anna Kalczyńska, Piotr Konca, Kamil Grosicki, Qczaj. Portal Pudelek.pl postanowił jednak nie spocząć na przeczytanych gratulacjach i skontaktował się z byłą żoną Radka – Sylwią Majdan, aby sprawdzić jej reakcję na informację, że ten doczekał się pierwszego potomka. Projektantka złożyła piękne życzenia. 

Wielkie gratulacje dla rodziców! [Henryk] ma dwóch wspaniałych braci. Dużo zdrowia dla maleństwa, niech się zdrowo chowa i jak najwięcej przespanych nocy dla rodziców – przekazała Sylwia majdan w rozmowie z redakcją Pudelka.

sylwia majdan i radek majdan w dniu ślubu © Dostarczane przez Wizaz.pl sylwia majdan i radek majdan w dniu ślubu

Zostaw komentarz