Brooklyn Beckham się zaręczył. I to po roku znajomości!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Zdjęcie Brooklyn Beckham się zaręczył. I to po roku znajomości! © Doug Peters/Press Association/East News Zdjęcie Brooklyn Beckham się zaręczył. I to po roku znajomości!

21-latek poprosił swoją 25-letnią partnerkę o rękę. Okazuje się, że są ze sobą mniej niż rok.

Według informacji, które podają zagraniczne media, Brooklyn Beckham zaręczył się. 21-latek poprosił o rękę swoją partnerkę, z którą spotyka się od około 10 miesięcy.

Jego wybranką jest Nicola Peltz. 25-latka jest amerykańską aktorką oraz modelką. Sławę przyniosła jej rola w filmie “Transformers: Wiek zagłady”. Nicola jest córką biznesmena Nelsona Peltza, a także siostrą aktorka Willa Peltza i hokeisty Brada Peltza.

Zobacz także:

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka! Kim on jest?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska chwali się szczupłą sylwetką na Instagramie. Fani: “Po prostu petarda!”

Brooklyn Beckham zaręczył się

W serwisie “The Mirror” pojawiła się nawet wypowiedź jednego z informatorów magazynu na temat zaręczyn 21-latka. Według niego rodzina i przyjaciele pary są zachwyceni wiadomościami o zaręczynach. Wszyscy pochwalają tę decyzję i wspierają chłopaka.

David i Victoria są niezwykle szczęśliwi. Dali już temu związkowi swoje błogosławieństwo. To bardzo ekscytujący czas dla całej rodziny. Biorąc pod uwagę wcześniejsze związki Brooklyna, które były niezwykle burzliwe, rodzice w końcu liczą na to, że stanął na nogi – miał wyznać informator. 

Brooklyn ważnym wydarzeniem postanowił pochwalić się na swoim instagramowym koncie. Dodał wzruszający opis i piękną fotografię.

Dwa tygodnie temu poprosiłem moją bratnią duszę, żeby mnie poślubiła, a ona powiedziała: tak. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Obiecuję, że pewnego dnia będę najlepszym mężem i najlepszym tatą. Kocham cię kochanie – napisał syn znanego piłkarza.

Co sądzisz o decyzji syna znanego piłkarza?

Zobacz także:

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka! Kim on jest?

Jak oni się zmienili! Sprawdź, jak kiedyś wyglądały największe polskie gwiazdy

Zostaw komentarz