Brakuje wam “Lucyfera”? To zakulisowe wideo z wpadek na planie wam pomoże

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Brakuje wam "Lucyfera"? To zakulisowe wideo z wpadek na planie wam pomoże © Lucyfer serial Brakuje wam “Lucyfera”? To zakulisowe wideo z wpadek na planie wam pomoże

Netflix doskonale wie, które seriale z ich oferty są najbardziej atrakcyjne dla widzów. Wśród nich jest oczywiście “Lucyfer”, którego nowe odcinki zadebiutowały niedawno na platformie.

Opowiastka o Diable, który postanawia opuścić Piekło i udać się do Los Angeles, gdzie staje się właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux, a także pomaga policji w rozwiązywaniu spraw i przy okazji zakochuje się w swojej partnerce jest niejako fenomenem.

Anulowanie serialu przez FOX, a potem kampania fanów, by przywrócić “Lucyfera” do łask i znaleźć mu nowy dom spowodowały, że projektem zainteresował się Netflix, a gwiazdy produkcji zawdzięczają swój los właściwie widzom, którzy tak głośno protestowali.

Lucyfer – zobaczcie wideo z wpadek na planie

Reszta, jak mawiają, jest już historią. Dwa lata później jesteśmy już po premierze 5. sezonu “Lucyfera”, czy właściwie jego pierwszej części. Jednak raptem 8 odcinków nie jest w stanie usatysfakcjonować większości fanów. Pewnie też dlatego Netflix udostępnił wideo z wpadkami na planie 5. serii serialu, które zobaczyć możecie poniżej:

Dowiedz się więcej: Jak dobrze znasz “Lucyfera”? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Miejmy nadzieję, że premiera drugiej części 5. sezonu “Lucyfera” odbędzie się raczej prędzej, niż później. Na razie jednak data debiutu pozostaje tajemnicą.

Dowiedz się więcej: Metallica stworzy muzykę do filmu Disneya “Wyprawa do dżungli”. Lars Ulrich wyjaśnił, jak do tego doszło

Zostaw komentarz