Bohaterska Agnieszka Kaczorowska walczy o samoakceptację, pokazując na Instagramie twarz bez makijażu: “Oto jestem, w pełnym słońcu, wybłyszczona na maksa” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Agnieszkę Kaczorowską można lubić bardziej lub mniej, nie da się jej jednak odmówić wyjątkowej żyłki do interesów. W momencie, gdy wyszło na jaw, że aktorka spodziewa się dziecka, Agnieszka stała się ekspertką od spraw parentingowych, dzięki czemu może dziś zarabiać na promowaniu w sieci wszelkich produktów związanych z opieką nad niemowlakiem.

Odkąd Agnieszka Kaczorowska została jednak mamą, jeszcze chętniej udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami przemyśleniami i troskami na temat “tej najważniejszej roli”. Choć aktorka dzieli się w sieci zdjęciami córki, idąc śladem innych “tajemniczych” koleżanek i kolegów z branży, unika pokazywania jej twarzy. Ostatnio tancerka wywołała dyskusję na Instagramie, gdy publicznie poruszyła temat ukazywania w sieci swoich niemal roznegliżowanych dzieci. W rezultacie gwiazdkę zarabiającą na reklamowaniu artykułów dla dzieci, “angażując” do tego własną córkę, określono mianem “hipokrytki”

bCPGcWiL

Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

W czwartek celebrytka postanowiła dołączyć do takich samozwańczych ambasadorek samoakceptacji, jak Zofia Zborowska czy Ola Domańska, publikując na Instagramie nagrania, na których prezentuje się w wersji naturalnej. Kaczorowska wyjawiła, że do tego bohaterskiego czynu namówiła ją inna blogerka parentingowa.

Wczoraj Mama Prawniczka nominowała mnie do tego, aby nagrać coś bez filtra – powiedziała. Oto jestem, w pełnym słońcu, wybłyszczona na maksa.

28-latka zdradziła, że to wyzwanie jest dla niej ważne, gdyż chodzi w nim o pokochanie siebie. Wszechwiedząca tancerka wyjaśniła też, dlaczego użytkownicy mediów społecznościowych tak często korzystają z filtrów upiększających.

bCPGcWiR

Ten challenge bardzo mi się podoba, ponieważ chodzi o samoakceptację, czyli temat mi bardzo, bardzo bliski – kontynuowała swój wywód. Natomiast słuchajcie, czasami filtry dodaje się nie tylko po to, aby polepszyć swój wygląd, ale na przykład po to, żeby było lepiej widać, bo jest się w ciemnym pomieszczeniu i można coś rozjaśnić.

Szanujecie ją za ten bohaterski akt?

bCPGcWiS
bCPGcWjm

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz