Biżuteria charms – czym jest i dlaczego warto wybrać ją na prezent

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Moda na biżuterię charms nie ustaje od kilku sezonów. Zarówno nastolatki, jak i kobiety zwariowały na punkcie ślicznych zawieszek, dobieranych w zależności od stroju, humoru czy okazji.

Najbardziej zagorzałe fanki przywieszek potrafią wydać ostatnie pieniądze, aby nabyć upragniony element i dołączyć go do swojej kolekcji, wzbudzając zazdrość koleżanek. Ale czym w ogóle jest charms?

Charms jest zawieszką, uroczym drobiazgiem, doczepianym do specjalnie do tego przygotowanej bransoletki. Razem z nią tworzą biżuterię charms, stworzoną z myślą o kobietach.

Istnieje nieskończenie wiele wzorów biżuterii charms. Każda firma posiada własną ofertę dostępną w srebrze lub złocie. Kobiety nie przepadające za złotem w naturalnym odcieniu, mogą nabyć świecidełka wykonane z białego złota, szczególnie cenionego wśród nastolatek i młodych kobiet.

Białe złoto jest oczywiście sporo droższe od srebra – srebrne bransoletki można dostać już od ok. 200 zł, zaś wyprodukowane z białego złota to wydatek ponad 1000 zł. Sytuacja jest identyczna, jeśli chodzi o zawieszki – wykonane ze złota są droższe i kosztują nawet do 1600 zł.

Charmsy produkowane są przez większość firm będących na rynku. Zarówno te znane i mniej znane chcą przyciągnąć klientki zakochane w maleńkich świecidełkach różnorodnością swojej oferty. Do tych najbardziej popularnych zaliczają się przede wszystkim firma YES, Apart oraz PANDORA, w której biżuteria charms stoi na pierwszym miejscu oferty.

PANDORA proponuje zestaw „Moja pierwsza bransoletka” za kwotę 299 zł, w skład której wchodzi srebrna bransoletka i wybrana zawieszka. Można przebierać spośród 600 charmsów, z których duża część wykonana jest z białego złota lub połączenia złota ze srebrem, kamieniem albo szkłem. Niektóre charmsy przyozdobione są wartościowymi kamieniami.

Bogaty wybór gwarantuje dobranie idealnej przywieszki na każdą okazję. PANDORA oferuje bransoletki z białego lub żółtego złota, srebrne łańcuszki, skórzane rzemyki oraz tekstylne sznurki, pozwalające stworzyć kompozycję doskonałą.

Zostaw komentarz