Bieg po Nowe Życie 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

W ponad trzygodzinnej audycji na żywo, która rozpocznie się 21 czerwca o 15:30 udział wezmą znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów, autorytety polskiej medycyny transplantacyjnej i partnerzy projektu. Niezmiennie dla nas najważniejsze są osoby po przeszczepieniu, to o nich jest i dla nich maszeruje Bieg po Nowe Życie – podkreśla Arkadiusz Pilarz – dyrektor wydarzenia.

Mamy już zgłoszenia kilkudziesięciu osób, które dzięki transplantacji otrzymały szansę na drugie życie. Wszyscy oni połączą się z nami w czasie transmisji, niektórzy na pewno pokażą nam swoje rodziny i przyjaciół, pozdrowią z miejsc, w których mieszkają z nadzieją, że planowany na październik warszawski Bieg po Nowe Życie wróci do formuły sprzed epidemii – tłumaczy Pilarz. Zachęcamy osoby po przeszczepieniu, by maszerowały z kijami do nordic walking w towarzystwie rodzin i przyjaciół w parkach, lasach, na skwerach i pokazały nam taki marsz w trakcie połączeń – dodaje.

W nowej odsłonie Biegu po Nowe Życie zostaną przygotowane trzy studia telewizyjne: w Wiśle, która pełnić będzie rolę gospodarza Biegu, w Warszawie i Wrocławiu. W rozmowach z naszymi gośćmi będziemy poruszać tematy ważne dla polskiej transplantologii, nie zabraknie jednak tematów lżejszych – informuje Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador Biegu po Nowe Życie. Jedną z godzin przekazu wypełnią sztafety nordic walking, tym razem w formule symbolicznej, jednak nawiązującej do tradycji wydarzenia.

Do Biegu po Nowe Życie ONLINE po raz pierwszy może zgłosić się każdy. Każdy kto chce w kilku słowach wyrazić poparcie dla idei przeszczepień i dawstwa narządów. Jak to zrobić? Najlepiej odwiedzić stronę transplantologia.info,  pamiętając, że zgłoszenia przyjmujemy tylko do 12 czerwca. 

Adres strony, na której można się zgłaszać, poniżej.

https://transplantologia.info/transplantologia/czas-na-bieg-po-nowe-zycie-online/

żródło:

Zostaw komentarz