Bezprzewodowe głośniki i słuchawki 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Dzięki bezprzewodowym głośnikom i słuchawkom cały świat zmienia się w scenografię do teledysku, w którym to Ty jesteś reżyserem i operatorem. A jeśli staniesz przed lustrem, również gwiazdą.

Kiedy w sprzedaży pojawiły się pierwsze bezprzewodowe głośniki, wydawało się, że to gadżet efektowny, ale mało praktyczny. Dziś wielu z nas nie bardzo sobie wyobraża życia bez tego wynalazku. Brzmi o niebo lepiej niż wbudowane głośniki lapka, zajmuje mniej miejsca niż klasyczne zestawy głośników komputerowych, można go wziąć ze sobą do łazienki, położyć koło ucha, gdy się ogląda serial w środku nocy, dzięki czemu wybuchy nie budzą wszystkich domowników, a gdy tylko robi się cieplej, można wynieść do ogrodu czy nad rzekę i umilać życie muzyką słuchaną w większym gronie.

Na samotnych spacerach albo treningach świetnie sprawdzą się natomiast bezprzewodowe słuchawki. Dzięki Bluetooth możesz śmiało przechodzić koło klamek, nie musisz rozplątywać węzłów gordyjskich i wyrzucać całkiem dobrych słuchawek tylko dlatego, że kabelek się przetarł.

SONY SRS XB32: Mały, ale wariat

Jeśli chodzi o wielkość – jest akurat. Swobodnie możesz go wziąć do ręki, a gdy się uprzesz, to wciśniesz go też do kieszeni kurtki. Mimo kompaktowych rozmiarów brzmi, jakby był co najmniej kilka razy większy. Mocne, ale nieprzesadzone basy, precyzyjny środek i szczegółowa góra. Byliśmy naprawdę zaskoczeni jakością wydobywającego się z tego głośnika dźwięku. Jest pyło- i wodoodporny, więc nie musisz o niego drżeć na zewnątrz, a po połączeniu z aplikacją możesz się nieźle pobawić kolorowymi światełkami i zrobić minidyskotekę.

CENA: 459 ZŁ SONY.PL

HOUSE OF MARLEY BAG OF RIDDM 2: Grająca torba

Połączenie naturalnych materiałów z nowoczesną technologią to coś, co lubimy. Bambusowy front tego głośnika wyróżni Cię z tłumu. Wygodna, dedykowana torba pomoże zanieść głośnik na ognisko, a funkcja powerbanku sprawi, że wszyscy będą chcieli się z Tobą zaprzyjaźnić. Oczywiście bambus to materiał odnawialny, więc przy okazji jeszcze eco rulez.

CENA: 799 ZŁ TOPHIFI.PL

AUDIO TECHNICA ATH-M50X BT: Technika audio

Są tak solidnie wykonane, że nie musisz się martwić, że coś się ułamie albo odklei. Odchylane nauszniki ułatwiają pracę DJ-om, a do tego jak grają… No cóż, to po prostu jakość studyjna. Słyszysz wszystko i nic nie dominuje. I to bez przewodu!

CENA: 749 zł euro.com.pl

ZOBACZ TEŻ: Jakiej muzyki słuchać do różnych rodzajów aktywności

JBL CHARGE 4: Power music bank

Sprawdzony model, który zasługuje już niemal na status klasyka. Gra świetnie, jak to JBL, jest poręczny, odporny na zachlapania i kurz, a wbudowana bardzo pojemna bateria wystarcza nawet na 20 godzin grania. Jeśli nie zamierzasz grać non stop aż tak długo, możesz śmiało doładować telefon w trakcie słuchania muzyki.

CENA: 4999 zł, jbl.com

ZOBACZ TEŻ: Treningowa playlista MH

AMAZON ECHO PLUS (2 GEN): Alexa, come home

Nowa odsłona głośnika z wbudowaną aplikacją Alexa. Właściwie dzięki modułowi do arządzania urządzeniami smart home możesz Echo Plus potraktować jak kamerdynera, DJ-a i sekretarkę jednocześnie. Zgasi światło, puści muzykę, a gdy będziesz chciał zadzwonić do dziewczyny, że czekasz z kolacją, nie będziesz musiał wycierać rąk. Tak wygodne, że aż niepokojące.

CENA: 99,99 € amazon.de

LG PK7 XBOOM GO: Mocna bestia

Nieco na przekór modzie na głośniki obłe w kształtach LG zdecydowało się zrobić głośnik, który wygląda, jakby można nim było wbijać gwoździe. Dwa wystające uchwyty to świetny pomysł,
bo, po pierwsze, łatwiej go chwycić brudną ręką, po drugie, łatwiej też korzystać z niego w terenie
– położyć np. na kamieniach albo podwiesić na gałęzi. A jak gra? Bardzo dobrze we wszystkich pasmach. Może nie aż tak głośno, jak sugeruje jego masywna konstrukcja, ale mocy Ci nie zabraknie.

CENA: 599 zł lg.com

żródło:

Zostaw komentarz