„Bezczelny młody zespół miał odrobinę szczęścia”. Hiszpańskie media zawiedzione porażką Atletico

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Dani Olmo i Koke © AFP Dani Olmo i Koke

Bezczelny i młody zespół RB przy odrobinie szczęścia pokonał Atletico – opisuje kataloński dziennik “Sport” mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym RB Lipsk pokonało 2:1 Atletico Madryt. Były sędzia ma za to zastrzeżenia do pracy polskich sędziów.

>> Wypróbuj „Przegląd Sportowy” w wersji mobilnej. Najlepsze artykuły przeczytasz nie wychodząc z domu

“AS”: Atletico przeżyło kolejny dramat

Wielka radość panuje w Lipsku. Klub, który powstał 11 lat temu właśnie ma najlepszy czas w swojej historii. A Atletico przeżywa kolejny dramat.

Sytuacja z Saulem i Gulacsim to ewidentny karny – uważa Eduardo Iturralde Gonzalez, były sędzia. – Bramkarz dotknął Saula. To jest rzut karny, nawet jeśli głupi, to rzut karny. Jeśli ktoś uważa, że VAR w Lidze Mistrzów działa bardzo dobrze, to tutaj ma wyraźny błąd – uważa Iturralde.

“Marca”: Kolejny cios w Lizbonie

Porażka z RB Lipsk oznacza, że Atletico trzeci raz z rzędu nie potrafiło pokonać bariery ćwierćfinału w Lidze Mistrzów. Samobójczy gol Stefana Savicia z końcówki spotkania tylko potwierdził zasłużoną porażkę Rojiblancos.

“El Mundo Deportivo”: Żegnaj Ligo Mistrzów

Zespół Juliana Nagelsmanna w półfinale zagra z PSG Neymara. Atletico nie wykorzystało swojej szansy w bardzo wyrównanym meczu, za co zostało skarcone w ostatnich minutach gry. Gol Adamsa pogrzebał aspiracje Rojiblancos i ekipa Simeone może się pożegnać z Europą.

“Sport”: Przedłużona klątwa Atletico

Wejście na boisko Joao Felixa odmieniło mecz i grę Atletico, ale to nie wystarczyło. Zadecydował nieszczęśliwy rykoszet. Bezczelny i młody zespół RB przy odrobinie szczęścia pokonał Atletico. W końcówce wszyscy gracze próbowali strzelać gola, ale nie udało im się to. Puchar Europy wciąż pozostaje na terenie zakazanym dla Atletico.

Zostaw komentarz