Będą nowe tablice informacyjne w metrze. Rozstrzygnięto przetarg

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Rail-Mil Computers. Prace wyceniła na kwotę 1 mln 334 tys. zł netto. Przetarg przewiduje instalację w warszawskim metrze 28 nowych monitorów, wyświetlających informacje o czasie przyjazdu najbliższych dwóch pociągów, komunikaty specjalne oraz o zmianie organizacji ruchu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mamut wraca do metra. Gdzie będzie można obejrzeć jego szczątki?

– Ekrany zostaną zainstalowane na halach odpraw, w okolicy bramek biletowych, na odcinku od stacji A1 Kabaty do stacji A7 Wilanowska. Nowe panele informacyjne, o przekątnej co najmniej 32 cali, mają być: przystosowane do pracy ciągłej, pyłoszczelne, odporne na drgania, “wandaloodporne” – informuje Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak Trzaskowski chce zebrać 100 tys. podpisów?

Dostarczany sprzęt musi być kompatybilny i integrujący się z obecnie działającym Systemem Informacji Pasażerskiej linii M1 i M2. Zamówienie obejmuje także wykonanie niezbędnego okablowania zasilającego i transmisyjnego.

Prace związane z instalacją nowych tablic w części publicznej stacji metra oraz tunelu wykonywane będą wyłącznie w przerwie nocnej, w godz. 1-4. Na realizację inwestycji wykonawca ma pół roku od daty zawarcia umowy.

Zostaw komentarz