Beata Tadla ROZSTAŁA SIĘ z partnerem: “Nadal darzymy się ogromnym szacunkiem”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Chociaż na ogół przedstawiciele polskiego show biznesu stosunkowo chętnie chwalą się szczegółami swojego życia prywatnego, niektóre momenty z pewnością woleliby zachować dla siebie. Przekonała się już o tym m.in. Beata Tadla. Dziennikarka ma na koncie nieudany związek z Jarosławem Kretem, który to pogodynek nonszalancko zakończył w wywiadzie dla jednego z tabloidów. Później natomiast przez dłuższy czas nie mógł się pogodzić z własną decyzją.

Niedługo po niefortunnym rozstaniu z Kretem Beata Tadla zaczęła spotykać się z tajemniczym brunetem. Pod koniec 2018 roku dziennikarka przedstawiła nowego ukochanego światu za pośrednictwem mediów społecznościowych i od tamtej pory chętnie pokazywała się w jego towarzystwie. Paparazzi wielokrotnie przyłapywali zakochanych na wspólnych spacerach, podczas których nie szczędzili sobie czułości.

bCArptVP

Jeszcze do niedawna mogłoby się wydawać, że uczucie Tadli i jej partnera kwitnie. Okazuje się jednak, że ich związek właśnie przeszedł do historii. Informację o rozstaniu w instagramowym “oświadczeniu” przekazał były wybranek celebrytki.

bCArptVV

Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję. Tak, mój związek z Beata Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje – napisał na swoim profilu.

Proszę też o nieprześciganie się w wymyślaniu sensacyjnych nagłówków czy poczytnych tekstów bądź tytułów, bo nadal z Beatą darzymy się ogromnym szacunkiem – kontynuował były partner celebrytki.

Pragnę również podkreślić, że nie jestem osobą publiczną, dlatego proszę o uszanowanie mojej prywatności. Nie mam też zamiaru więcej wypowiadać się w tym temacie ani niczego komentować – zapowiedział mężczyzna.

Myślicie, że Beata Tadla doceni jego oświadczenie?

bCArptVW
bCArptVX
bCArptWq

żródło:

Zostaw komentarz