Bank Pocztowy bez prezesa. Robert Kuraszkiewicz zrezygnował

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Robert Kuraszkiewicz związany był z Bankiem Pocztowym od czerwca 2016 r., kiedy to rozpoczął sprawować funkcję Członka Zarządu. Powołany na Wiceprezesa Zarządu w lipcu 2017 r.

Od stycznia 2019 r. jednocześnie pełnił obowiązki Prezesa Zarządu i funkcję Wiceprezesa Zarządu. Powołany na stanowisko Prezesa Zarządu w czerwcu 2019 r. Po niespełna roku postanowił zrezygnować z zajmowanej funkcji.

Bank nie podał przyczyn odejścia Kuraszkiewicza. Nie wiadomo też, kto przejmie jego obowiązki do czasu wyłonienia kolejnego prezesa.

Obejrzyj: Tarcza finansowa zwiększy dług publiczny. Prezes PFR: “to się opłaci”

Zmiany w Banku Pocztowym to kolejna w ostatnich tygodniach roszada na czele państwowego banku. Zaczęło się od zmian w Banku Pekao, gdzie pod koniec kwietnia rządy objął były wiceminister Leszek Skiba. Zastąpił na tym stanowisku Marka Lusztyna, który stanowiskiem nie zdążył się nacieszyć. Przejął je bowiem od Michała Krupińskiego pod koniec 2019 roku.

Teraz dochodzi do kolejnej zmiany w państwowym banku. Bank Pocztowy świadczy usługi finansowe w urzędach pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju. Powstał w 1990 roku w Bydgoszczy.

Źródło:

ISBnews

komentarze

irytujące

Napisz komentarz

Źródło:

Zostaw komentarz