Arnold Schwarzenegger kończy 73 lata. Jego NIEŚLUBNY syn pokazał WYJĄTKOWE zdjęcie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Arnold Schwarzenegger kończy 73 lata. Jego NIEŚLUBNY syn pokazał WYJĄTKOWE zdjęcie © Dostarczane przez Kozaczek Arnold Schwarzenegger kończy 73 lata. Jego NIEŚLUBNY syn pokazał WYJĄTKOWE zdjęcie

Arnold schwarzenegger

Legenda kina akcji świętuje urodziny.

Joseph Baena złożył ojcu życzenia za pośrednictwem Instagrama i podzielił się zdjęciem z dzieciństwa.

OMG! Arnold Schwarzenegger trzyma osła i kucyka w swoim domu! (WIDEO)

Arnold Schwarzenegger skończył 73 lata

Joseph Baena to nieślubny syn Arnolda Swarzeneggera, owoc romansu z gosposią Mildred Baeną. Oprócz Josepha, Arnold ma jeszcze czworo dzieci ze związku ze swoją żoną Marią Shriver: Catherine (29 l.), Christinę (28 l.), Patricka (26 l.), Christophera (22 l.). O istnieniu chłopca rodzina aktora miała dowiedzieć się w 2011 roku.

22-letni Joseph, który idzie w sportowe ślady ojca, podzielił się zdjęciem, na którym jako mały chłopiec znajduje się w objęciach taty. Na zdjęciu widać blondwłosego chłopca wtulonego w ramiona ojca. Pod zdjęciem Baena napisał:

Życzę mojemu tacie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Jesteś i zawsze będziesz „Número Uno” – czym nawiązał do zdjęcia z przeszłości przedstawiającego Arnolda w koszulce z hiszpańskim napisem.

W miniony czwartek odbyło się spotkanie w rodzinnym gronie aktora, na którym obecna była jego żona. Zdjęciem ze spotkania pochwalił się Patrick Schwarzenegger.

Rodzina Królewska zaskoczyła samą Meghan Markle w jej urodziny. Zobaczcie co zrobili na Instagramie

Wszystko wskazuje na to, że Josepha nie zaproszono.

Arnold Schwarzenegger © Dostarczane przez Kozaczek Arnold Schwarzenegger

Zostaw komentarz