Arkadiusz Milik na okładce wielkiej gazety. Haaland może być rywalem Polaka!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Arkadiusz Milik znalazł się na sobotniej okładce włoskiego “Tuttosportu”. Obok Polaka pojawił się Erling Braut Haaland z Borussii Dortmund. Obydwaj zawodnicy są łączeni z potencjalnym transferem do Juventusu, a włoscy dziennikarze na pierwszej stronie umieścili tytuł “Milik, następnie Haaland”, sugerując, że w tej kolejności mieliby wzmocnić zespół mistrza Włoch.

Zobacz wideo “Po dwóch miesiącach bez piłki wyglądamy jak 5. liga.”

To z kolei ma związek z informacjami włoskich mediów z poprzednich dni, gdy informowały o tym, że Milik nie przedłuży swojego kontraktu z Napoli i jest gotów, by już latem zmienić klub. Te informacje potwierdza “Tuttosport”, sugerując, że Polak jest na liście letnich celów transferowych Juventusu. Jego szanse są tym większe, że mistrzowie Włoch pracują nad znalezieniem równowagi pomiędzy aspektami techniczno-taktycznymi zawodników a kosztami transferów.

Dziennikarze włoskiego “Tuttosportu” są zdania, że jeśli do Juventusu latem tego roku dołączy Milik, za rok podobny krok uczyni Erling Braut Haaland. Mistrzowie Włoch będą wtedy gotowi do przeznaczenia na ten cel znacznie większej sumy, a biorąc pod uwagę fakt, że Norweg ma wpisaną w kontrakt kwotę odstępnego w wysokości 75 milionów euro, będzie to konieczne.

Przeczytaj także:

Zostaw komentarz