Antifa, Soros, nielegalni migranci. Tak TVP uderza w Trzaskowskiego

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Antifa, Soros, nielegalni migranci. Jak Wiadomości TVP uderzają w Trzaskowskiego © LUKASZ SZELAG/REPORTER Antifa, Soros, nielegalni migranci. Jak Wiadomości TVP uderzają w Trzaskowskiego

Kreatywność Wiadomości TVP w uderzaniu w Rafała Trzaskowskiego nie ma granic. Główny serwis informacyjny telewizji publicznej straszył dziś widzów nielegalnymi imigrantami, za którymi opowiadał się Trzaskowski jeszcze przed dojściem PiS do władzy. Według Wiadomości jako wiceszef MSZ „nie chciał za to twardo bronić Polaków przed kłamliwymi oskarżeniami o współudział w Holocauście”. Kandydat na prezydenta RP zebrał ponad 1,6 miliona podpisów poparcia, zostały one złożone w PKW.

Wiadomości TVP nie ustają w krytyce głównego – według sondaży – oponentów Andrzeja Dudy. Prezydent RP ma w mediach publicznych zagwarantowaną kampanię na koszt podatnika. Jego główny rywal jest zohydzany w taki sposób, że nie powstydziliby się tego szefowie propagandy w dyktaturach.

Dziennik wrócił dziś w kontekście Trzaskowskiego do starego motywu. Widzowie zostali postraszeni nielegalnymi migrantami, dowiedzieli się o milczeniu Trzaskowskiego ws. Antify, prowadzącej burdy w USA, których zarzewiem była uduszenie George’a Floyda przez policjanta.

Wiadomości TVP zohydzają do kandydata na prezydenta

Trzaskowskiemu wypomniano nawet niedostateczne działania, gdy był wiceszefem MSZ w 2015 roku, jeszcze przed dojściem PiS do władzy. Nie zabrakło nawiązania do George’a Sorosa, z którego środków zostało sfinansowane dawne stypendium Trzaskowskiego.

Zobacz także: Starcie Dudy z rozczarowanym wyborcą. “Podpisuje pan wszystko, co prezes każe”

Komitet poparcia Trzaskowskiego zebrał ok. 1,6 miliona podpisów pod jego kandydaturą. Zostały złożone w Państwowej Komisji Wyborczej. Dzień po ogłoszeniu kandydatury Trzaskowski zapowiedział likwidację TVP Info i Wiadomości TVP.

RadioZET.pl/Wiadomości TVP

Zostaw komentarz