Anna Lewandowska rozprawia o powrocie do formy sprzed ciąży: “Będę pracować nad SZEŚCIOPAKIEM. Nie wiem, czy on wróci, to już NIEWAŻNE”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Anna Lewandowska ostatnio po raz drugi została mamą i od momentu narodzin drugiej pociechy ze wzmożoną intensywnością dzieli się w sieci rodzinnym szczęściem. Na jej profilu nie brakuje regularnych relacji ze wspólnych spacerów czy zdjęć z domowego zacisza. Trenerka także ochoczo chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych swoją pociążową sylwetką i niemal płaskim już brzuchem.

bCzoREdP

Choć Lewa przyznała, że z dwójką małych dzieci nie ma lekko, to wcale nie zamierza próżnować i ochoczo dzieli opiekę nad córkami z działalnością w internecie. W środę tuż po uśpieniu Klary i Laury ambitna 31-latka postanowiła zorganizować jeszcze transmisję na żywo z udziałem Katarzyny Zielińskiej. Podczas live’a obie panie rozwodziły się zarówno nad urokami macierzyństwa, jak i treningami. W pewnym momencie Ania poruszyła temat powrotu do formy przy drugiej ciąży:

Jeżeli chodzi o porównywanie jednej ciąży do drugiej, to fizycznie czuję się super, ale wiem o tym, że druga ciąża to jest zupełnie coś innego… – wyznała szczerze wysportowana żona piłkarza.

Stwierdziłam, że powrót do formy, to będzie dla mnie challenge. Jako sportowiec lubię wyzwania. Myślę, że ruszę z dużym wyzwaniem pod koniec czerwca albo na początku lipca – zapowiedziała ambitna trenerka. Niedługo będę pracować nad sześciopakiem, nie wiem, czy on wróci, czy nie, ale to już w sumie nieważne.

Następnie odniosła się do tego, jak Robert odnajduje się w roli podwójnego taty:

bCzoREdV

Tatuś ogarnia świetnie – zachwalała ukochanego męża.

W pewnym momencie do transmisji na żywo dołączył sam Robert.

Dużo dziewczyn w domu – podsumował życie z trzema kobietami roześmiany piłkarz i kontynuował, raczej szczędząc w słowach:

Jest super fajnie – dodał.

bCzoREdW

Dumni rodzice postanowili także zdradzić, czy wróżą którejś z córek karierę sportowca.

Zobaczymy… Klara to taki mały sportowiec. W piłkę to może nie… Jak to powiedziała ostatnio Paulina Krupińska: Energia Klary to taka Ania razy trzy – stwierdziła dumna Lewa.

Podczas live’a trenerka odniosła się również do jednego z komentarzy internautów, który dotyczył jej… oczodołów: Lubię moje wory, naprawdę je lubię – zapewniła, zupełnie nie przejmując się przytykami “niewiernych” fanów.

Budzą Waszą sympatię?

bCzoREdX
bCzoREdY
bCzoREeq

żródło:

Zostaw komentarz