Anna Lewandowska pozuje z kwiecistymi wózkami, dumnie wyznając: “Z dziewczyny w dresie stałam się mamą cudownych SZKRABÓW”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Ania Lewandowska coraz bardziej odsłania się w sieci. Trenerka dba o to, by wszyscy fani byli na bieżąco z tym, co się u niej dzieje i chętnie pokazuje błogą codzienność rodzinki Lewandowskich. Najwięcej emocji budzą oczywiście zdjęcia małej Laury, która dopiero co przyszła na świat. Lewa świetnie odnajduje się w roli mamy i co jakiś czas na Instagramie zamieszcza też “inspirujące” przemyślenia właśnie w temacie macierzyństwa.

Tym razem trenerka doszła do wniosku, że w ciągu ostatnich kilku lat przeszła ogromną metamorfozę.

bCwVNlhj

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat – napisała. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo że nie najważniejsze – dodała.

Przy okazji Ania poleciła sporządzić “mapę działania” wszystkim tym, którzy są mniej zaradni życiowo.

Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze. Mam PLAN i tego się TRZYMAM.Taka moja mała refleksja na dziś – zdradziła.

bCwVNlhp

Weźmiecie sobie jej rady do serca?

bCwVNlhq
bCwVNlhK

żródło:

Zostaw komentarz