Anna Lewandowska chwali się zdjęciem brzucha 17 DNI PO PORODZIE (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Jako jedna z najpopularniejszych trenerek i fitness guru w Polsce Anna Lewandowska mogła się spodziewać, że jej forma i nawyki żywieniowe będą bacznie obserwowane nie tylko w trakcie, ale i po ciąży. Żona Roberta urodziła swoją drugą córeczkę Laurę na początku maja i najwyraźniej nie próżnowała przez ostatnie kilka tygodni, czego efekty już widać gołym okiem.

W poniedziałkowy poranek Lewandowska opublikowała w sieci mozaikę zdjęć, na których z dumą prezentuje, jak jej brzuch zmieniał się na przestrzeni ostatnich lat pod wpływem dwóch ciąż i ćwiczeń. Na ostatniej fotografii widzimy, jak ciało Ani wygląda teraz, a dokładniej – 17 dni po urodzeniu Laury.

bCxaOIZP

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta… Ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda. Pierwsze zdjęcie – 8 miesiąc w pierwszej ciąży. Drugie zdjęcie – 12 miesięcy po porodzie. Trzecie zdjęcie – 8 miesiąc w drugiej ciąży. Czwarte zdjęcie – 17 dni po porodzie – czytamy na profilu usportowionej influencerki.

Fanki “Lewej” wprost nie mogły ukryć zachwytu nad samozaparciem i dyscypliną swojej idolki. Biorąc jednak pod uwagę nawet skrajną niekiedy subiektywność ich opinii, trzeba przyznać, że forma trenerki naprawdę robi wrażenie.

bCxaOIZV

Widać jeszcze jakieś ślady po ciążowym brzuszku?

bCxaOIZW
bCxaOJaq

żródło:

Zostaw komentarz