Anna i Robert Lewandowscy gwiazdami zagranicznego magazynu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Zdjęcie Anna i Robert Lewandowscy gwiazdami zagranicznego magazynu! Kolejny sukces pary © face to face/FaceToFace/REPORTER Zdjęcie Anna i Robert Lewandowscy gwiazdami zagranicznego magazynu! Kolejny sukces pary

Wygląda na to, że Ania i Robert Lewandowscy są coraz bardziej popularni na świecie!

Ania i Robert Lewandowscy nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Lewy jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a z kolei jego żona trenuje tysiące kobiet, układa im diety, ale też otworzyła m.in. swoje kawiarnie.

Wygląda na to, że gwiazdorska para z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. I to nie tylko w Polsce. Ania i Robert zostali bowiem gwiazdami najnowszego wydania jednego z zagranicznych magazynów!

Zobacz także:

Robert Lewandowski w łóżku z żoną i córeczkami. Pokazał buzię Klary!

Lewandowscy wybrali się na romantyczne wakacje! Fani: “Tworzycie idealny duet”

Anna i Robert Lewandowscy gwiazdami zagranicznego wydania “Gali”

Ania i Robert zaledwie 4 miesiące temu po raz kolejny zostali rodzicami. Na świat przyszła ich druga córeczka – Laura. Przypominamy, że wspólnie wychowują też 3-letnią Klarę.

Mimo tego, że ich życie na nowo przewróciło się do góry nogami, oboje nie zwalniają tempa. Ania do końca ciąży była aktywna. Także Robert rozgrywał mecze w drużynie Bayern Monachium.

Warto pamiętać też o tym, że Lewandowska wciąż trenuje Polki, układa im diety, ma własną aplikację treningowo-żywieniową, prowadzi bloga i założyła własną markę kosmetyczną. Ale na tym nie koniec jej sukcesów!

Ostatnio gwiazda – które aplikacja dostępna jest również na rynku niemieckim – wystąpiła wraz z mężem w sesji dla niemieckiego wydania magazynu “Gala”! Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Myślicie, że niebawem podbije też kolejne kraje?

l1 © Dostarczane przez Chillizet.pl l1

l2 © Dostarczane przez Chillizet.pl l2

Zostaw komentarz