Aneta Zając schudła jeszcze bardziej! Powinna przestać już się odchudzać?!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Aneta Zając w żółtej bluzie z H&M za 99,90 zł © Instagram/Aneta Zając Aneta Zając w żółtej bluzie z H&M za 99,90 zł

Aneta Zając przeszła w ostatnich miesiącach jedną z największych metamorfoz w polskim show biznesie! Po nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu, a co więcej gwiazda w dalszym ciągu ciężko pracuje na dalsze efekty. Na najnowszym zdjęciu, które Aneta Zając dodała na swój Instagram możemy zobaczyć, że aktorka w dalszym ciągu chudnie! Teraz jej sylwetka jest absolutnie idealna, a fani zachwycają się nie tylko formą gwiazdy, ale także jej naturalnością. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Aneta Zając pokazała, jak świętowała urodziny synów. Podczas kwarantanny nie jest to takie proste!

Aneta Zając znowu schudła! To zdjęcie zachwyciło jej fanów! 

Aneta Zając nie przestaje zachwycać! Na najnowszym zdjęciu, dodanym przez aktorkę w mediach społecznościowych widać, że gwiazda w dalszym ciągu chudnie. Jej figura jest idealna, jednak to wszystko  zasługa ciężkiej pracy, jaką wykonała gwiazda. Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia dały spektakularne efekty. Gołym okiem widać też, że dzięki tej zmianie aktorka nabrała pewności siebie i tryska energią.

Te efekty zauważyli również internauci, którzy są zachwyceni nie tylko spektakularną metamorfozą aktorki, ale także jej naturalnością. 

– Zaaaając❗️co za fitt‼️ brawo❗️kisss‼️

– Jestem pod wrażeniem Twojej wytrwałości Anetko 😮 pięknie wyglądasz 💗

– bosko wyglądasz🤗 pozazdrościć figury🤩

– Widać szczęście w oczach i naturalnie piękny uśmiech! Tak proszę trzymać! 🙃👌Pięknego dnia! 🌞🍀

– Jaka chudzinka 😍😍😍😍 – piszą internauci. 

Rzeczywiście nie sposób oderwać wzroku od najnowszego zdjęcia Anety Zając. Ogromna zmiana jest widoczna gołym okiem! Zdrowa dieta i treningi przyniosły wspaniałe rezultaty. Gratulujemy efektów i podziwiamy determinację i konsekwencję w działaniu. Aktorka wygląda po prostu zjawiskowo. 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) Maj 17, 2020 o 3:09 PDT

Aneta Zając swoją postawą motywuje także fanów do działania! Wszyscy podziwiają pracę i determinację aktorki w dążeniu do upragnionej sylwetki. Nawet w okresie kwarantanny, gwiazda nie rezygnuje z treningów. 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) Kwi 28, 2020 o 4:32 PDT

Zmiana w wyglądzie aktorki jest widoczna gołym okiem. To naprawdę spektakularna metamorfoza! Tak gwiazda wyglądała przed rozpoczęciem odchudzania. 

mat. prasowe © Dostarczane przez Party.pl mat. prasowe

Zostaw komentarz