Aneta Zając coraz szczuplejsza. Fani: „ale chudzinka”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Aneta Zając ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę, której efektami coraz chętnie chwali się na swoim Instagramie. Jednak niektórzy fani są poważnie zaniepokojeni jej wysmukloną sylwetką. Rzeczywiście jest już za chuda?

Aneta Zając do tej pory dość oszczędnie dzieliła się ze światem swoim prywatnym życiem, wszystko zmieniło się jednak, gdy niespełna kilka miesięcy temu gwiazda „Pierwszej miłości” pozbyła się ponadprogramowych kilogramów, a jej spektakularna przemiana została ogłoszona jedną z największych metamorfoz w polskim show biznesie. Od tego czasu aktorka coraz chętnie chwali się efektami swojej diety i wyczerpujących treningów. Niestety wśród wielu słów zachwytu, nie brakuje również komentarzy sugerujących, że celebrytka niedługo może popaść w anoreksję. Rzeczywiście jest już za chuda?

Aneta Zając chudnie w oczach

Aneta Zając nie przestaje zaskakiwać. Nawet ostatnie tygodnie domowej izolacji, związane z pandemią koronawirusa, nie sprawiły, ze aktorka zwolniła tempo. A wręcz przeciwnie!  Na najnowszym zdjęciu, dodanym przez aktorkę w mediach społecznościowych widać, że gwiazda Polsatu w dalszym ciągu chudnie. Jednak smukłe nogi, szczupłe ramiona, płaski brzuch, zgrabna pupa, czy wyraźnie zarysowane kości policzkowe to efekt przede wszystkim ciężkiej pracy, jaką wykonała gwiazda.

Zobacz także: Mąż do Kasi Cichopek: „już nie chudnij, bo mi znikniesz”. Rzeczywiście jest już za chuda? 

Wiele fanów sugerowało również, że aktorka jest już za chuda.

Zobacz także:

Odtwórz ponownie wideo

NASTĘPNY

NASTĘPNY

Zostaw komentarz