Aleksandra Żebrowska wyznaje: “Pierwszej UTRATY CIĄŻY doświadczyłam, mając 24 lata”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Aleksandra Żebrowska od 11 lat jest żoną aktora, Michała Żebrowskiego. Uchodzą oni za jedno z najlepiej dobranych małżeństw w polskim show biznesie. Para doczekała się już trójki dzieci. Najmłodsze przyszło na świat nieco ponad tydzień temu. To kolejny syn po Franciszku i Henryku. Malec otrzymał imię Feliks.

Na kilka dni przed porodem Ola opublikowała na Instagramie post, w którym wyznała, że była już w siedmiu ciążach.

bCPAYSAD

Żebrowscy marzą o córce

Teraz celebrytka postanowiła otworzyć się jeszcze bardziej. W wywiadzie dla naTemat opowiedziała m.in. o tym, jak dowiedziała się o pierwszym poronieniu.

Pierwszej utraty ciąży doświadczyłam, mając 24 lata, będąc już mamą. Poszłam na USG kontrolne, zakładając, że wszystko będzie w porządku jak ostatnio. Wieści o braku widocznego tętna były dla mnie kompletnie niezrozumiałe mówi.

bCPAYSAJ

Żebrowska dodaje, że obwiniała się o to, że ma problem z donoszeniem ciąży, skoro jej matka urodziła aż ośmioro dzieci.

Nie znałam wtedy nikogo innego, kto poszedł na rutynowe USG ciąży i po kilkunastu minutach wyszedł z badania z informacją, że już w tej ciąży nie jest wyznaje.

33-latka przyznaje, że ulgę przynosiła jej wówczas świadomość, że przydarza się to też innym kobietom. Z początku nie chciała jednak o tym mówić.

Wydaje mi się, że nawet wstydziłam się, że coś tak strasznego mi się przytrafiło i wolałam udawać, że nic się nie stało ujawnia.

bCPAYSAK

Z czasem jednak Żebrowska uznała, że warto rozmawiać o tych spawach publicznie, aby przynieść ukojenie innym kobietom w podobnej sytuacji.

Słuszna postawa?

bCPAYSAL
bCPAYSBe

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz