Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga NOWYMI PROWADZĄCYMI “Dzień dobry TVN”! (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Od kiedy odejście Piotra Kraśki i Kingi Rusin z Dzień dobry TVN stało się faktem, pojawiły się spekulacje, kto zastąpi ich w roli gospodarzy programu. Na giełdzie nazwisk pojawiały się takie postacie jak Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek, a także narzeczeni Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski.

W niedzielę wszystko stało się jasne. Na kanapę DDTVN pofatygował się sam dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. To właśnie on wyjawił widzom, kim będzie nowa para prowadzących.

bCTeNOnH

Przez ostatnie tygodnie to było polowanie na informacje. Szukaliśmy i testowaliśmy. I oto mamy: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga – zapowiedział Miszczak. Ich doświadczenie dziennikarskie jest troszkę różne, ale kobiecy duet to nie nowość. Były już Jola Pieńkowska i Magda Mołek, ale tylko sezon lub dwa, dlatego namawiam was do zgodnej współpracy – zażartował Miszczak.

Jak ja usłyszałam ten pomysł, to pomyślałam, że szanuję to. Ewa jest legendą tej stacji i świetną dziennikarką – skomentowała Woźniak-Starak.

To, co nas łączy, to ciekawość drugiego człowieka, a co nas dzieli – to się okaże – wtrąciła Drzyzga.

Nowa para zadebiutuje na antenie 14 września. Będziecie oglądać?

bCTeNOnN
bCTeNOnO
bCTeNOoi

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz