82-letnia Maja Komorowska biega po plaży. “Trzeba zebrać energię” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

W związku z pandemią koronawirusa wiele osób, w tym polskie gwiazdy i celebryci, zdecydowało się na wakacje w Polsce. Do grona tych, którzy postanowili nie wyruszać za granicę i tegoroczne lato spędzić w kraju, zaliczyć można między innymi Annę Wendzikowską, Kubę Wesołowskiego czy Beatę Ścibakównę i Jana Englerta.

Wśród tych, którzy postawili na wypoczynek nad Bałtykiem, znalazła się także Maja Komorowska. Jedna z najwybitniejszych polskich aktorek również zdecydowała się wesprzeć rodzimą turystykę i naładować baterie, relaksując się nad brzegiem Morza Bałtyckiego.

bCMrfGYD

Aktorka, która zadebiutowała na deskach teatru w 1960 roku, wciąż pozostaje aktywna zawodowo, raz na jakiś czas pojawiając się w produkcjach filmowych. Nagradzana za role między innymi w takich filmach jak Bilans kwartalny czy Cwał artystka może poszczycić się też doskonałą formą fizyczną.

W piątek Komorowska na swoim fanpage’u na Facebooku opublikowała serię zdjęć, relacjonującą bieg po plaży.

Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy – podpisała fotografie z joggingu wysportowana Maja i dodała:

bCMrfGYJ

Jutro Warszawa. Dziękuję Małgosi za zdjęcia!

Pod swoją najnowszą publikacją aktorka mogła liczyć na ogrom komplementów od zachwyconych jej sylwetką fanów:

Zachwycające!, Szacun, Super forma, Niesamowita, Pięknie i co za nogi – czytamy.

bCMrfGYK
bCMrfGYL
bCMrfGZe

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz