56-letnia Brigitte Nielsen cieszy się życiem na spacerze z niespełna 2-letnią córeczką (ZDJĘCIA)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Brigitte Nielsen osiągnęła szczyt popularności w latach 80. gdy dała się poznać szerszej publiczności jako partnerka idola milionów – Sylvestra Stallone’a. Później było już niestety tylko gorzej. Umiejętności aktorskie Dunki nie pozwoliły jej na rozkręcenie kariery w Hollywood, kobieta była więc zmuszona do upokarzania się w programach typu reality show, jak chociażby słynny Flavour of Love.

Nielsen miała o wiele więcej szczęścia w życiu prywatnym. Los obdarzył ją czterema mężami i czterema synami. W pewnym momencie zniknęła jednak z pierwszych stron zagranicznych tabloidów. Do łask przywróciło ją dopiero ponowne zajście w ciążę, tym razem w wieku 54 lat. I tak, w czerwcu 2018 roku, na świat przyszła pierwsza córeczka Brigitte NielsenFrida Dessi.

bCzWKQuv

W ostatni piątek celebrytka zabrała dziewczynkę na spacer do parku, nieopodal którego mieszkają. Ubranym na sportowo paniom towarzyszył uroczy psiak, o którego dobry nastrój dbała piłka co rusz rzucana przez 56-latkę za pomocą specjalnego uchwytu. Gdy zatroskana mama musiała odpocząć nieco od noszenia swojego szczęścia na rękach, maleńka Frida koncentrowała się na opróżnianiu puszki z napojem.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia dojrzałej mamy i jej córeczki. Widać rodzinne podobieństwo?

bCzWKQuB
bCzWKQuC
bCzWKQuW

żródło:

Zostaw komentarz