54-letnia Halle Berry zachwyca w pomarańczowym bikini, niczym w kultowej scenie ze “Śmierć nadejdzie jutro” (FOTO)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Przygody Jamesa Bonda to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych kinowych serii w historii. Agent 007 zadebiutował na ekranach w 1962 roku i do dziś był bohaterem aż 25 filmowych produkcji. Na przestrzeni lat w postać Bonda wcieliło się sześciu aktorów, w tym m.in. Sean Connery, Roger Moore i Daniel Craig. Nie jest jednak tajemnicą, że o roli najsłynniejszego szpiega na świecie marzy wielu…

Równie dużo emocji, co sami odtwórcy roli agenta Jej Królewskiej Mości od zawsze wzbudzały także ich ekranowe partnerki. W każdej odsłonie filmowej serii Bond był uwikłany w romans z inną pięknością – w rolach tych błyszczały już m.in. Jane Seymour, Eva Green, Izabella Scorupco czy Monica Belluci. Dla wielu wcielenie w ukochaną szpiega stanowiło natomiast przepustkę do międzynarodowej sławy.

bCPDAIsD

Do grona najsłynniejszych “dziewczyn Bonda” niewątpliwie można zaliczyć Halle Berry. Aktorka zdobyła rozpoznawalność w 1992 roku rolą w komedii Bumerang i od tamtej pory wystąpiła w wielu kasowych produkcjach – za swoje występy zgarnęła natomiast m.in. Oscara i Złoty Glob. W 2002 roku wcieliła się natomiast w ukochaną Pierce’a Brosnana w 20. odsłonie przygód Bonda, Śmierć nadejdzie jutro.

bCPDAIsJ

W ostatnich latach Berry nieco zwolniła tempo, co pozwala jej skupić się na wychowaniu dwójki pociech: 15-letniej Nahli i 6-letniego Maceo. Aktorka wciąż pojawia się jednak na ekranie i okazjonalnie bierze udział w branżowych imprezach. Halle Berry znana jest też ze swojego niezwykle młodzieńczego wyglądu i idealnej figury. 54-latka wciąż zachwyca formą, a wszystko to za sprawą zdrowego stylu życia oraz regularnych ćwiczeń.

Niedawno Halle postanowiła pochwalić się w sieci smukłą sylwetką i zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie w bikini. Spacerująca po plaży w pomarańczowym kostiumie aktorka wielu jej fanom z miejsca skojarzyła się ze słynną sceną ze Śmierć nadejdzie jutro – w której to odgrywana przez Berry Jinx Johnson wyłania się z oceanu.

Po raz kolejny oczarowujesz nas w pomarańczowym bikini.

Hołd dla Jinx?

bCPDAIsK

Nigdy nie myślałam, że przebijesz pomarańczowe bikini ze “Śmierć nadejdzie jutro”, a oto jesteś! Bogini

Zobaczcie, jak Halle Berry odtwarza kultową scenę z filmu o Jamesie Bondzie po 18 latach od premiery. Robi wrażenie?

bCPDAIsL
bCPDAIsM
bCPDAIte

Źródło:

pudelek.pl

żródło:

Zostaw komentarz