40 tys. złotych za filmowe pytanie w “Milionerach”. Odpowiedzielibyście dobrze?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

40 tys. złotych za filmowe pytanie w "Milionerach". Odpowiedzielibyście dobrze? © Milionerzy 40 tys. złotych za filmowe pytanie w “Milionerach”. Odpowiedzielibyście dobrze?

Filmowe pytanie w “Milionerach” warte 40 tysięcy złotych sprawiło sporo kłopotu uczestniczce. A Wy, znalibyście odpowiedź?

Teleturniej “Milionerzy” nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, w końcu każdy chciałby wygrać duże pieniądze, ale nie jest to wcale takie proste. Uczestnicy programu otrzymują pytania z bardzo różnych dziedzin, często z takich, o których nawet nie mają pojęcia. Nie brakuje też pytań z kultury popularnej. W ostatnim odcinku uczestniczka trafiła na filmowe pytanie, które sprawiło jej sporo problemu. Czy znalibyście dobrą odpowiedź i wygralibyście 40 tysięcy złotych?

40 tys. złotych za filmowe pytanie w “Milionerach”. Odpowiedzielibyście dobrze?

Znawcy klasyki kina nie mieliby zapewne problemu z tym pytaniem, jednak uczestniczka niestety nie pamiętała fabuły słynnej produkcji. Mariola Tałaj otrzymała filmowe pytanie dotyczące obrazu “Pół żartem, pół serio” z 1959 roku z Marilyn Monroe warte 40 tysięcy złotych. Prowadzący Hubert Urbański zapytał:

Dowiedz się więcej: 75 tys. złotych za pytanie o rockowy zespół w “Milionerach”. Czy znalibyście odpowiedź?

Pamiętacie ten film? No właśnie, uczestniczka miała problem z tym pytaniem. Poprosiła nawet o pomoc swojego syna, który również nie znał odpowiedzi. W końcu zdecydowała się zaznaczyć opcję D, która była poprawną odpowiedzią. 

Zobacz także:

Pomarańczowe koło na białym kwadracie to podstawowy znak…? Dziwne pytanie z “Milionerów”

Zostaw komentarz